top of page

DEĞİŞİM VE İADE

Aksesuar ve takı ürünlerinin tümü için hijyen ve bakım talimatları gerekliliği gerekçesiyle iade veya değişim yapılamaz. Size göre ölçü veya kaplama değişimi yapılmış olan yüzükler, işlemeli parçalar, çizik veya yıpranmış ürünler gibi bazı ürünler iade için uygun değildir.

 

Çoğu ürünümüz tek adet ve benzersiz devamı olmayacak taşlardan oluşmaktadır. Her parça her aşamasıyla türlü süreçlerden geçip sizdeki nihai haline ulaşır. Satın almadan önce herhangi bir parça hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle info@ohladiesstudio.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin. Sahip olabileceğiniz herhangi bir soru veya endişeyi memnuniyetle ele alacağız. 

Hasarlı veya kusurlu olduğunu düşündüğünüz bir ürün almanız durumunda, ürünü aldıktan sonra 48 saat içinde bize e-posta göndermenizi ve adınızı, ürününüzü, sorunun açıklamasını ve ürün fotoğraflarını eklemenizi isteriz. Herhangi bir iade, değişim veya onarım talebini reddetme hakkımız saklıdır. Herbir paket gönderim aşamasında video ve fotoğraf ile belgelenerek kayıtlarımızda tutulmaktadır.


İadeniz ohladiesstudio.com 'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Oh Ladies Studio’nun bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.


​Oh Ladies Studio’dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 2 gün içerisinde OLS Müşteri Hizmetleri 0507 184 15 48 ile temasa geçerek iade veya değişim yapabilirsiniz.Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından,

iadenin geri ödemesi yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden ohladiesstudio.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0507 184 15 48 Müşteri Destek Hizmetlerini arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile bilgi talep edebilirsiniz. 


Başka bir satıcıdan bir Oh Ladies Studio parçası satın aldıysanız, lütfen o satıcının geçerli politikalarına bakın. Diğer satıcılardan satın alınan ürünlerden sorumlu değiliz. 


ohladiesstudio.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi ohladiesstudio.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ohladiesstudio.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ohladiesstudio.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ohladiesstudio.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

ohladiesstudio.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. ohladiesstudio.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

bottom of page